Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co Pan zrobił w Radzie Nadzorczej Panie Radny P.

Utworzony przez Yoda, 29 grudnia 2012 r. o 18:38
Pomijając parę błędów podpisuję się pod tymi życzeniami obiema rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też, wypędzić ich z miasta, na taczki i za rogatki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kierunku Ciechanek najlepiej. W kupie będzie im raźniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych w stronę Milejowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiajcie się tej prezeski to znowu z koleżankami poleci do burmistrza skarżyć się jak to wszyscy o niej źle mówią, a przewodnicząca rady będzie apelować do jej członków aby nie wyrażali się źle o tej pani.   I prawda, bo to starsza pani jest, jeszcze zawału dostanie z nerwów.   No. Nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blorer i kamerzysta i zalewacz mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Pani Prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam w sylwestra sam się zalałem. Film na LLE 24 oczywiście oglądałem. Może jak na pierwszy raz reżyser nie zdobędzie za niego Oskara, ale Łęczyńskiego Odyńca Kultury ma szanse otrzymać. Widziałem, ze niektóre osoby występujące w tym filmie tylko statystowały, nie licząc że znajdą się na planie filmu. Za to główny aktor nie był za bardzo przygotowany do swojego występu. Pewnie jako gospodarz poczuł by się lepiej na roli w pełnym słowa znaczeniu. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/sygnaltelefonu Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na roli też trzeba umieć robić i główkować,człowiek sam sobie sterem,kapitanem i okrętem,jest inaczej jak w jakimś byle zakładzie gdzie jest kierownik,brygadzista cała kadra zarządzająca ,a ten na bezpośrednim  stanowisku i tak wszystko spieprzy bo nieudacznik i nieuk dla wtajemniczonych IMBECYL ,tylko pisze durnoty na anonimowym FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieudacznik i nieuk dla wtajemniczonych IMBECYL
Pięknie się pan przedstawił przed milionami słuchaczy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie się pan przedstawił przed milionami słuchaczy ;)
przypomnij sobie jekie durnoty pisałeś wcześniej "EUREKA" trochę pózno ale lepiej jak wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Ty też możesz.  To łatwe i całkiem zyskowne!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://plurl.pw/ronaldo_nie_zyje_mial_27_lat <--- więcej czyaj tu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Pawlak zbliżają się zebrania członkowskie moze pochwalisz się coś pan zrobił dobrego dla zwykłych członków Spółdzielni Skarbek?Bo to ze przyznając co miesiąc premię wysokości 50% stawki zasadniczej  dla Zarządu to już wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo.   Zgodnie z zapowiedziami, w dniu dzisiejszym w imieniu grupy Delegatów, złożyłem w sekretariacie Spółdzielni obywatelski projekt Statutu SM Skarbek.   Poniżej załączam linki. Ponieważ Forum nie pozwala linkować bezpośrednio :-( proszę poniższe linki kopiować do przeglądarki.   wniosek drive.google.com/file/d/0B9K3M96nAOmKMi1FdTRwSTZhV1E/edit?usp=sharing   1 strona Uchwały drive.google.com/file/d/0B9K3M96nAOmKbmE3TG0taE9CaWs/edit?usp=sharing   pełna treść proponowanej Uchwały drive.google.com/file/d/0B9K3M96nAOmKbjdNTzhBcmtRU2c/edit?usp=sharing     Będę wdzięczny za wszelkie uwagi merytoryczne. Proszę je kierować w formie wiadomości prywatnych w ramach tego Forum. Jak Państwo doskonale wiedzą, ja jestem zarejestrowanym użytkownikiem i nie boję się wypowiadać swojego zdania "z odsłoniętą przyłbicą" :-)   Pozdrawiam Ireneusz Kasprzak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak Państwo doskonale wiedzą, ja jestem zarejestrowanym użytkownikiem i nie boję się wypowiadać swojego zdania "z odsłoniętą przyłbicą"
  Dziwne ocknięcie się przed wyborami, podajcie sobie z Kuczyńskim ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne ocknięcie się przed wyborami, podajcie sobie z Kuczyńskim ręce.
A kiedy dupku?wyborów jeszcze nie ma w społdzielni ale są zebrania sprawozdawcze jesteś zle poinformowany ty podaj sobie rekę preziem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy dupku?wyborów jeszcze nie ma w społdzielni ale są zebrania sprawozdawcze jesteś zle poinformowany ty podaj sobie rekę preziem
Ot wlazłeś chamie i się wysr...ś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot wlazłeś chamie i się wysr...ś.
ja? raczej ty się zes.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...